۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
مؤسسه زبان كره‌اي سجونگ
معرفی مؤسسه زبان سجونگ
مؤسسه زبان سجونگ در سال 2007 توسط دولت کره جنوبی، به منظور ترویج زبان و فرهنگ کره‌ای در سراسر دنیا تأسیس شد. مؤسسه سجونگ اصفهان یکی از 167 شعب این مؤسسه است که فعالیت خود را از سال 2018 آغاز کرد. شرکت در کلاس‌های مؤسسه که توسط اساتید کره‌ای تدریس می‌شود، رایگان است و تنها هزینه کتاب در هر ترم تحصیلی از زبان‌آموزان دریافت می‌شود.
این مؤسسه به صورت سالانه در ماه ژانویه یا فوریه ثبت‌نام خود را برگزار می‌کند و زبان‌آموزان پس از ارسال فرم ثبت‌نام و قبولی در آزمون تعیین سطح، به مدت یک سال معادل با دو ترم تحصیلی، زبان‌آموز مؤسسه سجونگ اصفهان خواهند بود. کلاس‌ها به صورت حضوری و یک جلسه در هفته برگزار می‌شود؛ اما در شرایط کرونا، کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار شده و ثبت‌نام برای علاقمندان از سراسر ایران امکان‌پذیر خواهد بود.
مؤسسه سجونگ اصفهان، علاوه بر کلاس‌های سالانه و مسابقات و رویدادهای فرهنگی، برای علاقمندان به زبان کره‌ای در تعطیلات زمستانی نیز کلاس‌های ویژه برگزار می‌کند.
 
مؤسسه سجونگ اصفهان 
مؤسسه سجونگ اصفهان به طور رسمی کلاس‌های خود را از ماه سپتامبر 2019 با 117 دانش‌آموز و 7 کلاس آغاز کرد. کلاس‌ها در سطح‌های مکالمه، سجونگ دو، سجونگ چهار و سجونگ شش به صورت یک جلسه 4 ساعته در هفته برای هر کلاس برگزار می‌شود. برگزاری کلاس‌‌ها به صورت آنلاین، این فرصت را برای علاقمندان در سراسر ایران فراهم می‌آورد تا بتوانند در این کلاس‌ها حضور پیدا کنند که علاوه بر یادگیری زبان کره‌ای، به کمک کارگاه‌ها و رویدادهای مختلفی که برای زبان‌آموزان برگزار می‌شود، سطح آگاهی خود را از فرهنگ و تاریخ این کشور بالا ببرند و همینطور در این روزهای سخت با برنامه‌های متنوع و سرگرم‌کننده، باعث دلگرمی زبان‌آموزان شود. 
علاقمندان می‌توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرام مؤسسه سجونگ اصفهان، از اخرین اخبار و رویدادهای مؤسسه و همچنین زمان و شرایط ثبت‌نام مطلع شوند. 
اینستاگرام: sejong_iran_isfahan
تلگرام: isfahan_king_sejong
تاریخ به روزرسانی:
1399/11/05
تعداد بازدید:
5872
Powered by DorsaPortal